Meie eksperdid
Juhtkond
Leo Rummel
Leo on Energexi asutaja, juhtiv insener ja juhatuse liige. Tal on volitatud soojusenergeetikainseneri ja volitatud energiatõhususe spetsialisti kutsed.
Leo on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis soojusenergeetika magistri ja ärikorralduse magistri, kus ta on omandanud teadmised soojuse ja elektri tootmisest, kaugküttest, tööstuslikest soojusega seotud protsessidest, mehhaanikast, keemiast, IT-st, finantsidest ja juhtimisest. Ta on varasemalt töötanud 7 aastat Eesti Energias elektritootmise arendamise osakonnas, taastuvenergia ja väikekoostootmise üksuses ning tehnoloogia arendusteenistuses analüütiku, projektijuhi ja arendusjuhina.
Töö kõrvalt tegeleb Leo elektrijaamade soojus- ja massibilansi mudelite ning nendel põhinevate teadusartiklite koostamisega seoses doktoriõpingutega Tallinna Tehnikaülikoolis. Ühtlasi on ta Eesti Soojustehnikainseneride Seltsi volikogu liige ning Eesti Inseneride Liidu juhatuse liige, kus ta tegeleb peamiselt inseneride järelkasvu tagamise ja insenerierialade propageerimisega.
Viljar Stalkov
Viljar on Energexis töötanud alates ettevõtte asutamisest ning võttis 2021. aastal üle ettevõtte juhtimise, olles tuntud oma meeskonna motiveerimise ja koostöö poolest. Ta on viimastel aastatel kasutanud võimalust kaugtöö kõrvalt reisida ja külastanud vähemalt 25 uut riiki nii Euroopas kui ka Aasias.
Tallinna Tehnikaülikoolis soojusenergeetika magistrikraadi omandanuna on Viljaril tugev taust soojusenergeetika valdkonnas ning tema oskused ja teadmised on oluliselt kaasa aidanud tema karjääri ja isiklikule arengule. Tal on diplomeeritud soojusenergeetikainseneri kutse.
Vabal ajal naudib Viljar reisimist, Pokemoni kaartide ja jalgpallisärkide kollektsioneerimist, mis peegeldab tema mitmekülgsust ja loovust.
Viljar Stalkov
Tegevjuht
Enar Kraav
Enar töötab arendusjuhi ja juhtiva insenerina Energexis alates ettevõtte asutamisest, kus tema vastutusalas on juhtida ettevõtte teenuste arendamist ja arendusprojektide elluviimist. Enar on tuntud oma võime poolest mõelda strateegiliselt ja lahendada keerulisi tehnilisi probleeme.
Enar on hariduselt Tallinna Tehnikaülikooli soojusenergeetika tehnikateaduste magister ja kutsega volitatud soojusenergeetikainsener (tase 8). Tema akadeemiline taust hõlmab sügavaid teadmisi termodünaamikast ja energiatehnoloogiast.
Väljaspool tööd on Enarile meeldib ajusid ragistada lauamänge mängides. Kontoritööga kaasneva vaimse töökoormuse tasakaalustamiseks lõdvestub Enar jõusaalis, mägedes matkamisega ja mäesuusatamisega.
Andre Tammik
Andre töötab arendusjuhi ja soojustehnikainsenerina Energexis peaaegu alates ettevõtte asutamisest, kus ta juhib erinevate arendusprojektide ellu viimist ja ettevõtte teenuste arendamist.
Andre on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis soojusenergeetika magistri, kus ta on omandanud teadmised soojuse ja elektri tootmisest, kaugküttest, tööstuslikest soojusega seotud protsessidest, mehhaanikast ning keemiast. Tal on diplomeeritud soojusenergeetikainseneri kutse.
Töö kõrvalt tegeleb Andre enese täiendamisega arvutiteaduste valdkonnas Hollandis Eindhoveni Tehnikaülikoolis. Tema hobide hulka kuuluvad jooksmine, maanteerattasõit ja reisimine.
Andre Tammik
Arendusjuht
Johanna Viiksaar
Johanna liitus Energexi tiimiga 2024. aasta kevadel ja ta töötab juhtkonna abina. Tema vastutusalaks Energexis on juhtkonna abistamine erinevates küsimustes, värbamine, personalitöö, tiimiürituste korraldamine ja palju muud.
Johannat on alati paelunud ühiskonna ja riigi toimimine ning antud huvi viis ta õppima Tallinna Tehnikaülikooli, kus omandas bakalaureuse kraadi erialal avalik haldus ja riigiteadused. Johanna omab töökogemust nii era- kui ka avalikust sektorist ning on varasemalt tegelenud ka müügi- ja personalitööga. Varasemate kogemuste baasil on Johanna saanud pildi ette nii era- kui ka avaliku sektori eripäradest ning on kursis sektorite positiivsete külgede ja kitsaskohtadega.
Selleks, et vaim värskena hoida tegeleb Johanna vabal ajal looduses matkaradadel seiklemisega, trennis käimisega ning naudib reisimist ning erinevate kultuuride ja kohtadega tutvumist.
Johanna Viiksaar
Juhtkonna abi
MÜÜGITIIM
Tanel Rooba
Tanel alustas Energexis tööd 2019. aastal, mil peamiselt tegeles projektijuhtimisega tänavavalgustuse valdkonnas. Selleks, et olla pidevas arengus ning pakkuda iseendale uusi väljakutseid, siis 2021. aastal alustas ta Energexi müügijuhi rollis ja tema ülesanneteks on müügitiimi juhtimine, koolitamine, motiveerimine ning aktiivse müügitöö tegemine. Tema peamine eesmärk on aidata leida kliendile parim võimalik lahendus ja näidata, et müük on positiivne kogemus kõikidele osapooltele ning probleemidele on alati lahendus.
Taustalt on Tanel magistrikraadiga elektroenergeetik, mis on omandatud Tallinna Tehnikaülikoolis. Selleks, et müüki teha sihipäraselt ning kvaliteetselt, on ta läbinud müügitreeninguid ning aktiivselt arendab enda müügioskuseid igapäevaselt.
Selleks, et jõuaks panustada klientide heaolusse, hindab ta kõrgelt iseendasse panustamist ja töö- ning eraelu tasakaalus hoidmist. Tanelit võib kohata tihti looduses matkamas, jooksmas, merel seilamas või adrenaliini otsimas mägedes lumelauda või lainetes veelauda sõitmas. Lisaks aitab tal pingeid maandada autode detailing, mistõttu näeb teda sõitmas peamiselt särava autoga. Tasakaalus peitub jõud!
Robert Uibu
Robert on Energexis töötanud viie aasta jooksul mitmes valdkonnas: digitaliseerimise ja automatiseerimise projektijuhtimine, ressursisäästuprojektide koostamine ning keerukate tööstusseadmete hangete läbiviimine. Tundes põhjalikult Energexi teenuseid, oli Robertile loomulik üleminek müügitööle 2023. aastal, et luua veelgi tugevam side Eesti tööstusettevõtete ja Energexi vahel, aidates ettevõtetel oma kasvuplaane ellu viia.
Robert on omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis rakenduskeemia ja biotehnoloogia magistrikraadi ning tal on tugev taust keemiatehnoloogia protsessides ja keemiatehnikas. Oma karjääri jooksul on Robert omandanud palju täiendavaid teadmisi energiatehnoloogias, suruõhutehnikas ja tööstusmehaanikas.
Vabal ajal meeldib Robertile loodusradadel matkamine, reisimine ning USA börsil noteeritud tehnikaettevõtete analüüsimine ja nendesse investeerimine. Melomaanina naudib Robert muusika kõrvale sportimist, nagu jõutõstmine, rattasõit või jooksmine. Mõnel suvel on Robertil ka ekstra tuhinat valmistada kohalikest viljadest pruule.
ANALÜÜSITIIM
Markus Tamm
Markus töötab Energexis protsessiinsenerina. Tema vastutusalas on projektijuhtimine – analüüside, uuringute, hinnangute ja kaasrahastatavate projektide juhtimine. Markus on tegelenud ettevõttes väga erinevate ülesannetega, olgu nendeks hanked, lepingud, müük, projektijuhtimine, arvutused või hoopis keskkonnatehnoloogia ning kodulehe arendamine.
Markus on Tallinna Tehnikaülikoolis lõpetanud soojusenergeetika ja energiatehnoloogia eriala. Lisaks on ta läbinud mitmeid täiendkoolitusi, sh ressursiaudiitorite täiendkoolituse.
Vabal ajal meeldib Markusele eelkõige reisida, meelistegevusteks on mäesuusatamine, discgolf, lugemine, seiklusmängud.
Markus Tamm
Protsessiinsener
Rander Süld
Rander alustas Energexis tööd 2018. aastal ning tegeleb igapäevaselt analüüside, arengukavade ja auditite koostamisega, millega aitab klientidel leida parimad lahendused esinevatele väljakutsetele.
Rander on lõpetanud energiatehnoloogia magistriõppe programmi Karlsruhe Tehnikainstituudis ja Instituto Superior Técnicos ning omandanud soojusenergeetika bakalaureuse kraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Tal on diplomeeritud soojusenergeetikainseneri kutse.
Vabal ajal meeldib Randerile looduses viibimine ja sportimine. Samuti naudib ta reisimist, mis võimaldab avastada uusi kultuure ja paiku.
Rander Süld
KVVJK ja protsessiinsener
Kristiina Angela Kelder
Kristiina töötab Energexis energiatehnoloogia eksperdina, kus tegeleb igaäevaselt auditite, arengukavade ja analüüside koostamisega. Kristiina läheneb entusiasmi ja positiivsusega igale ülesandele, üritades leida kliendile parima lahenduse.
Bakalaureuse kraadi omandas Kristiina Keskkonna-, energia ja keemiatehnoloogia erialal ning magistri TalTechi energiatehnoloogia ja soojusenergeetia erialal. Lisaks on Kristiina läbinud vahetussemestrid Twente Ülikoolis Enschedes, kus täiendas oma teadmisi materjalitehnoloogia, keemia, energeetika ja majanduse valdkonnas ning Korea Ülikoolis Seoulis, keskendudes energiapoliitikale.
Väljaspool tööd naudib Kristiina looduses olemist ja lugemist.
Kristiina Angela Kelder
Energiatehnoloogiainsener
Liina Onga
Liina on pühendunud keskkonnatehnoloogia teadur, kelle peamiseks tööks on auditite ja analüüside koostamine. Tema igapäevased ülesanded hõlmavad keskkonnamõjude analüüsimist, et tagada “ei kahjusta oluliselt” dokumentide vastavus nõuetele, kliimakindluse analüüside koostamist ning organisatsioonide ja projektide süsinikujalajälje hindamist. Viimasel ajal on Liina hakanud tegelema ka ESG teemadega, aidates ettevõtetel paremini mõista ja rakendada jätkusuutlikkuse põhimõtteid.
Liinal on keemia- ja keskkonnatehnoloogia bakalaureuse- ja magistrikraad ning ta on lõpetanud ka doktorantuuri samal erialal, süvendades oma teadmisi ja oskusi. Tema akadeemiline taust ja praktiline kogemus võimaldavad tal pakkuda täpseid ja tõhusaid lahendusi keskkonnaprobleemidele.
Vaba aega sisustab Liina mitmekülgselt, veetes aega nii trennisaalis kui looduses. Talle meeldib katsetada uusi retsepte, nautida filmiõhtuid ja mängida lauamänge. Erilist rõõmu pakub Liinale mänguhimulise kiisupreili kasvatamine ja toataimede eest hoolitsemine.
Liina Onga
Keskkonnatehnoloogia teadur
Helen Pais
Helen töötab Energexis rakendusfüüsikuna alates 2023. aasta sügiseset. Ta tegeleb peamiselt ettevõtete energia- ja ressursiaudititega. Lisaks analüüsib projektide keskkonnamõju, mille tulemused kajastuvad „ei kahjusta oluliselt“ dokumendis.
Helen õppis Tallinna Tehnikaülikoolis rakendusfüüsikat ning omab loodusteaduste magistrikraadi. Selleks, et paremini mõista ja aru saada ümbritsevast, õppis ta magistris kõrvalerialana ärindust. Seoses õpingute raames läbitud praktika ning teaduslike lõputööde koostamisega on kokku puutunud ning täiendanud end ka meditsiinitehnika ja keemia vallas. Helen on veendunud, et üks edu eeldusi on lai teadmistepagas.
Vabal ajal leiab Heleni tõenäoliselt merelt või selle lähedusest. Tal on purjetamise treeneri ja võistlusametniku kutsed, kuid enim näeb teda ennast sportlasena. Merel ei ole kunagi ilm samasugune, mistõttu tuleb olla valmis ootamatusteks ning pidevalt riske hinnata ja maandada.
Helen Pais
Rakendusfüüsik
Jan Markus Tinno
Jan on töötanud Energexis alates 2022. aastast ning tegutseb nii energia- ja ressursiauditite kui ka digitaliseerimise teekaartide koostamise ja automatiseerituse edendamise alal.
Jan omandas 2023. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis bakalaureusekraadi elektroenergeetika ja mehhatroonka erialal. Praeguseks on Jan otsustanud oma haridusteekonda jätkata ning omandab magistrikraadi elektroenergeetika erialal. Põhjalikud teadmised energeetikast ja täiendav hea arusaam mehhtroonikast võimaldavad Janil tootmisprotsesse vaadelda nii nende energiamajandamist analüüsides kui ka digitaliseerituse ja automatiseerituse taset hinnates.
Endise sportlasena on Jan võtnud ka oma ülesandeks ujumistreenerina aidata kaasa uute sportlaste juurdekasvule. Vabal ajal naudib Jan nüüdseks aga rohkem rattasporti. Lisaks füüsilisele aktiivsusele väärtustab Jan ka mentaalset enesearendust võttes osa ülikoolipoolsetest projektidest ja panustades Eesti teadustöö edenemisse.
Jan Markus Tinno
Elektroenergeetika ekspert
Kristen Altof
Kristen ühines Energexi meeskonnaga 2019. aastal projektijuhina ning hakkas välja töötama digidiagnostika teenust. Ta proovib oma töös järjekindla jonnakusega välja selgitada, milline on tegelik probleemi tuum, milliseid sammud on esmatähtsad probleemi lahendamiseks ning millised lahendused on ka reaalselt teostatavad ja kliendile kõige kasulikumad.
Kristen on lõpetanud Berliini Tehnikaülikoolis Lennu- ja kosmosetehnika eriala (bakalaureus), Tallinna Tehnikaülikoolis Keemia- ja keskkonnatehnoloogia (magister) ning jätkab õpinguid doktorantuuris. Mitmekülgne haridus on andnud ka võimaluse mitmekülgseks tööks – tarkvaraarendusest kosmosetehnoloogias kuni hooldustööde projektijuhtimiseni energia- ja keemiatööstustes üle Euroopa.
Töövälisel ajal veedab Kristen aega kas perega või metsas Kaitseliidu võitlejatega. Mõlemal juhul unistab ta alati just sellest seltskonnast, kellega ta hetkel koos ei ole.
Kristen Altof
Keemia- ja tehnoloogiainsener
Katarina Kaleininkas
Katarina alustas tööd Energexis aastal 2022 juhtkonna abina, mille käigus oli ta abiks pea kõigi Energexi pakutavate teenusteprojektide kvaliteedikontrolliga ja oli ettevõtte igapäevaste tegevuste elluviimise juures.
Nüüdseks on Katarina auditite ja analüüside tiimis, kus tegeleb nii detailsete energia- ja ressursiauditite kui ka suurettevõtete energiaauditite projektide juhtimise ja teostamisega.
Tallinna Tehnikaülikoolis on Katarina lõpetanud Materjalitehnoloogia eriala ja omab teadmisi erinevatest materjalidest. Lisaks on ta töötanud kristlikku noorteajakirja Pluss tegevtoimetajana ja seekaudu omab kogemust kuidas suur hulk informatsiooni koondada ühtseks arusaadavaks tervikuks.
Väljaspool tööd meeldib Katarinale anda giidituure Tallinna vanalinnas, harjutada kokakunsti uusi retsepte proovides ja tegeleda käsitööga.
Katarina Kaleininkas
Tootmistehnoloogia ekspert
DIGITIIM
Mihkel Evard
Mihkel liitus Energexi meeskonnaga 2019. aasta suvel ja töötab digitiimis, kus ta igapäevaselt aitab tõsta Eesti tööstuse digitaliseerituse ja automatiseerituse taset ning rakendada kaasaegseid tehnoloogiaid. Tema panus aitab ettevõtetel muutuda efektiivsemaks ja konkurentsivõimelisemaks.
Mihkel on lõpetanud ülikoolis tootearenduse ja tootmistehnika magistriõppe, mis on andnud talle tugeva aluse karjääriks tehnika- ja tootmisvaldkonnas. Tema haridus ja kogemused on teinud temast oma ala spetsialisti, kes suudab pakkuda innovatiivseid lahendusi ja strateegiaid.
Vabal ajal võib Mihkli leida padelisaalist, kus ta naudib sportimist ja enda oskuste lihvimist. Samuti on reisimine tema suur kirg, võimaldades tal avastada uusi paiku ja kultuure üle kogu maailma.
Mihkel Evard
Mehaanikainsener
Rasmus Maalinn
Rasmus on töötanud Energexis alates 2022. aasta sügisest digitaliseerimise ja automatiseerimise projektijuhina.
Rasmus on Tallinna Tehnikaülikoolis omandanud bakalaureusekraadi tootearenduse ja tootmistehnika erialal. Hetkel omandab Rasmus Tallinna Tehnikaülikoolis magistrikraadi tööstustehnika ja juhtimise erialal, mis toetab igapäevaseid tööülesandeid digitaliseerimise ja automatiseerimise valdkonnas.
Rasmus ei pääse ka vabal ajal juhtimisest, kuna juhib jalgpalli mänge kohtunikuna, purjetab suvel jahiroolis ning talvel jääpurjekaga.
Rasmus Maalinn
Tootmisekspert
Raina Lipand
Raina liitus Energexi digitiimiga 2022. aasta novembrist otsides uusi väljakutseid. Energexist oli ta kuulud oma hea sõbra Andre käest.
Ülikooliteed alustas Raina Tallinna Tehnikaülikoolis sillaehitusega, kuid aastaga sai selgeks, et see ei ole talle sobilik eriala. Sealt edasi seadis ta sihi samas ülikoolis hoopis puidu-, plasti ja tekstiiltehnoloogia erialale ning on omandanud puidutehnoloogia magistrikraadi. Muide, digitiimis on veel üks sama eriala vilistlane – Jaana, kes on Raina kursaõde!
Oma kogutud teadmisi rakendas Raina enne Energexi tööle asumist 3 aastat mööblitööstuses tehnoloogina, kus ta sai panustada erinevate Euroopa hotellide sisustusprojektidesse ning oli väikest viisi abiks ettevõtte digitaliseerimisele.
Vabal ajal huvitub Raina Jaapani ja Lõuna-Korea kultuurist nautides nende filme, seriaale ning muusikat. Hiljuti avanes tal ka võimalus üht neist riikidest külastada. Samuti on Raina läbinud jumestuskunstniku baaskursuse ning on suur nahahoolduse fänn.
Raina Lipand
Tootmistehnoloogiainsener
Jaana Rodima
Jaana liitus Energexi meeskonnaga 2023. aastal. Tootmistehnoloogiainseneri vabast ametikohast kuulis ta endise kursaõe Raina kaudu, kes on Energexi digitiimi liige. Kuna ülikooliajal koostöö nende vahel sujus ja nende teadmised täiendasid teineteist, siis leidsid mõlemad, et on mõistlik koostööd ka tööalaselt jätkata.
Jaanat on alati paelunud tekstiilmaterjalid ja nendega seoses üles kerkivad küsimused. Seega oli loogiline samm astuda Tallinna Tehnikaülikooli puidu-, plasti- ja tekstiilitehnoloogia erialale, kus ta omandas bakalaureuse- ja magistrikraadi, spetsialiseerudes tekstiilitehnoloogiale. Õpingute käigus sai ta põhjalikud teadmised nii tuleviku materjalidest kui ka uuenduslikest tootmistehnoloogiatest. Jaana on varasemalt töötanud 5 aastat Eesti ühes kaasaegseimas rõivatootmisettevõttes, mis andis kogemust tekstiili tööstuse väljakutsetest jätkusuutliku tootmise ja digitaliseerimise ning automatiseerimise valdkonnas. Samuti on ta panustanud erinevate õppepraktikate raames kohalike moebrändide tegemistesse.
Väljaspool tööd tegeleb Jaana rõivaste lõigete väljatöötamise ja õmblemisega ning kudumisega. Tasakaalu ellu toomiseks veedab ta võimalikult palju aega looduses ja unistab isiklikust aiamaast kasvuhoonega.
Jaana Rodima
Tootmistehnoloogiainsener
TOETUSTE TIIM
Maarja Metstak
Finantsjuht
Ilja Assafatov
Ilja töötab alates 2023. aasta juulist Energexis Euroopa Liidu toetuste eksperdina. Ta tegeleb igapäevaselt toetustaotluste, aruannete ja maksetaotluste koostamisega.
Iljal on lõpetanud Tartu Ülikooli rahvusvaheliste suhete magistriõppe, mille käigus omandas ta suurepäraseid analüüsimisoskuseid ning võimet näha laiemat pilti. See aitab tal mõista ja tõlgendada Euroopa Liidu toetuste taotlemise keerulist maastikku, aidates seeläbi klientidel saavutada oma eesmärke ja edendada rohe- ja digipöörde eesmärke. Ilja sotsiaalteaduslik taust on tulnud kasuks ka Energexi ESG hindamisel ja strateegia koostamisel, kus ta keskendub juhtimisalaste ja sotsiaalsete aspektide hindamisele ja analüüsile.
Vabal ajal meeldib Iljale jalutada ning käia rattaga avastamas Tallinna lähiümbrust. Samuti on ta oma hariduslikust taustast tulenevalt huvitatud poliitikast ning tegeleb ka Jaapani keele õppega.
Ilja Assafatov
Euroopa Liidu toetuste ekspert
Karina Suik
Karina liitus Energexi toetuste tiimiga 2024 aasta kevadel keskkonnaeksperdi ametikohal.
Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis Tööstusökoloogia eriala ja omab teadmisi jätkusuutlikkuses kui ka ringmajanduses. Varasemalt on ta Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuses kliima- ja energiaprogrammis tegelenud rakendusuuringutega ning töötanud GIS spetsialistina Geospatial OÜ-s.
Suved veedab ta peamiselt kodusaarel Hiiumaal, nautides mere ääres jalutamist ja metsas marjal käimist. Talvisel ajal eelistab teadmisi proovile pannes mälumänguõhtutel käia ja lauamänge mängida.
Karina Suik
Keskkonnaekspert
Gedili Saar
Gedili alustas tööd Energexi toetuste tiimis 2024. aasta suvel andmeanalüütiku ametikohal. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikoolis integreeritud loodusteaduste eriala, spetsialiseerudes füüsikale. Haridus on andnud talle tugeva analüütilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskuse, mis on osutunud hindamatuks andmeanalüütiku töös.
Enne Energexiga liitumist töötas Gedili Forus Taxi startup-ettevõttes analüütikuna, kus ta omandas väärtuslikku kogemust kiiresti muutuvas ja innovaatilises keskkonnas.
Gedili panustab aktiivselt enesearengusse käies sõpradega mälumängudel ning tegeledes investeerimisega. Talle meeldib käia jõusaalis, vaadata sarju ning talvisel perioodil ka taliujumist harrastada.
Gedili Saar
Andmeanalüütik
HANGETE TIIM
Hans Kasepõld
Hans ühines Energexi hankemeeskonnaga 2021. aastal. Tänaseks on tema vastutuseks välja kujunenud hankemeeskonna juhtimine, kordineerides erinevate toetusmeetmete hangete ning osumenetluste korraldamist.
Hans on omandanud Tallinna Tehnikaülikooli elektroenergeetika ja mehhatroonika bakalaureusekraadi, mis annab hea aluse erinevate tootmisseadmete tehnilise poole mõistmiseks, et kõik kliendi vajadused saaks hangete raames kaardistatud.
Töö kõrvalt meeldib Hansule veeta oma vaba aega sportides. Enamasti võib teda töövälisel ajal leida kas jõusaalist raskusi tõstmas või mägedes lumelauda ja mäesuuska sõites adrenaliini taga ajamas.
Hans Kasepõld
Mehhatroonikaekspert
Evelyn Kuusik
Evelyn alustas Energexis tööd 2022. aastal toetuste tiimis. Evelyn on üks nendest, kelle õpinguid on Energex toetanud. Olles saanud õigusteaduse kõrghariduse ning spetsialiseerudes (riigi)hangetesse, oli loomulik suund liikuda hangete tiimi, et anda enda panus korrektsete (sh korrektsioonivabade) hangete läbiviimisse ja nõustamisse.
Evelyn on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna bakalaureuse õppe ning hetkel on läbimas õigusteaduse magistriõpet. Ta on läbinud mitmeid erinevaid hangete koolitusi ning täiendõppeid, eesmärgiga tunda valdkonda läbi ja lõhki. Samuti on Evelynil väga head tehnilised teadmised tööstusvaldkonnas.
Vabal ajal meeldib Evelynile mängida laua- ja arvutimänge, käia mootorrattaga sõitmas ja tegeleda rahvatantsuga. Enim armastab Evelyn päikest, suve, lepinguid ja adrenaliini.
Evelyn Kuusik
Hanke ja Euroopa Liidu toetuste ekspert
Põnevad projektid ja hea seltskond ootavad sind!
Meie multidistsiplinaarne tiim on valmis pähkleid purema.
Saada oma CV
Hoolime oma töötajatest
Võimaldame paindlikku tööaega
Väärtustame era-ja tööelu tasakaalu
Tagame aja enesearenguks
Panustame töötaja tervisesse
Soodustame hariduse omandamist
Pakume põnevaid projekte
Töö ja lõbu käsikäes
Meie panus kogukonda
Sertifikaadid ja märgised
Meie juhtimissüsteem on ISO 9001 standardi vääriline
Energex omab ISO 9001 sertifikaati, kinnitades nende pühendumust kvaliteedijuhtimisele. Energex püüdleb pidevalt oma töötajate oskuste arendamise poole, et tagada meie teenuste parim kvaliteet ja klientide rahulolu. See rahvusvaheline standard tagab, et ettevõte järgib rangete protsesside ja pideva parandamise põhimõtteid, tagades toodete ja teenuste vastavuse klientide nõudmistele ja rahvusvahelistele standarditele. Sertifikaat on mitte ainult tõend usaldusväärsusest, vaid ka konkurentsieelis. Sertifitseerimise säilitamine nõuab järjepidevat pühendumust ja süstemaatilist kvaliteedijuhtimist.
Meid toetab Euroopa Küberkompetentsikeskus
Energexis teostati infoturbe alane hindamine, kasutades RIA poolt välja töötatud küberpöörde teekaardi metoodikat. Projekti toetab Euroopa Küberkompetentsikeskus oma liikmetega. Hindamise eesmärk oli toetada ettevõttet infoturbe taseme tõstmisel ning seeläbi vähendada tõenäosust, et ettevõtte langeb küberrünnaku ohvriks ning kannatab seeläbi rahalist kahju.
Me oleme usaldusväärsed koostööpartnerid
Energexi krediidihinnang on asutamisest alates olnud järjepidevalt hea. See tähendab, et puuduvad võlad riigi ning koostööpartnerite ees, ettevõtte majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid on esitatud õigeaegselt, majandusnäitajad on head ning ettevõtte taust korras.
Ainult 7% Eesti ettevõtetest vastavad Usaldusväärne ettevõte märgise nõuetele.
Oleme kaugtöö tegijad
Kaugtöö tegija märgis tunnustab ettevõtteid, kes loovad töötajatele paindlikke ja asukohavabu töövõimalusi. Energex OÜ on saanud selle märgise, mis näitab meie pühendumust kaasaegsete töötingimuste loomisele, võimaldades töötajatel töötada tõhusalt ja mugavalt sõltumata asukohast. Meie eesmärk on edendada töö- ja eraelu tasakaalu ning suurendada töötajate rahulolu ja efektiivsust.
Põnevad projektid ja hea seltskond ootavad sind!
Saada oma CV